anasayfa | iletişim

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ankara Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?
Ankara Nakliyatta Taşıma Süresi
Ankara Evden Eve Nakliyat Firmaları
En güvenilir Ankara Nakliyat firması nasıl bulunur?
Ankara Nakliyat firmaları nakliyat işinde hangi malzemeleri kullanmalıdır?
Ankara Nakliye firmamızda nakliye ücreti nasıl hesaplanır?
Evden Eve Nakliyat Yöntemleri
Asansörlü Nakliyat ve klasik nakliyat arasındaki fark nedir?
Sigortanın evden eve nakliyatta önemi
 
ANKARA
Ankara Nakliyat Araçlarımız

Ankara Evden eve nakliyat sektöründe ambalaj ve uzman kadro dışında en önemli faktör eşyalarınız yükleneceği kamyon ve kamyonettir. Geçtiğimiz yıllarda şehir içi ve şehirlerarası nakliyat açık kasa ve üzeri çadır veya branda ile örtülü araçlarla yapılmaktaydı. Araçlar tam anlamıyla kapalı kasa olmadığı zaman eşyalarınızın kirlenme ve zedelenme ihtimali çok yüksektir.

    


Gün geçtikçe profesyonelleşen evden eve nakliyat firmamız, evden eve nakliyat işleminizde kapalı çelik kasa araçlarla hizmet vermektedir. Bu araçlarımızda kasa içleri halıflex olup, araçlarımız eşyaya gelebilecek zararları ve kirlenmeyi bertaraf etmektedir. Kasa içinde bulunan ip veya halat geçirme aparatları sayesinde eşyanızın hareket etme şansı ortadan kaldırılmaktadır. Bu sayede kaliteli ambalaj ve paketleme yapılan eşyalarınız araç içerisinde hasar görmemektedir. Araç özelliklerimizden bahsedecek olursak gün geçtikçe yenilenen araç filomuz, araç üzerine monte edilen kapalı çelik kasa sayesinde müşteriler tarafından özellikle tercih edilmektedir. Araçlarımızın kapasitesi eşya miktarına göre değişmektedir. Araç ölçülerimiz 3 metreden başlayıp 8,5 metreye, 20 m3’ten başlayıp 60 m3’e kadar çıkmaktadır. Bekâr ev eşyaları kamyonet, yeni evli çiftlerin eşyası orta boy kamyon, normal ve biraz daha kalabalık eşya grupları ise büyük boy kamyonlar ile taşınmaktadır. Araçlarımızın üzerinde Elvan Nakliyat logomuz mevcuttur. Bu sayede eşya taşıyan araçlarımız reklâm yapabilme ve gittiği her işten müşteri kazanabilmektedir. Araç kasalarımızdan eşyaya sinebilecek koku ihtimaline karşı, her taşımadan önce ve sonra kamyonlarımızda dezenfektanlı kasa temizliği yapılmaktadır.

    


Ciddi ve profesyonel firmaların araçları logolu olmak zorundadır. Değerli müşterilerimiz logosu olmayan ve kapalı çelik kasası bulunmayan araçları tercih etmemeniz yararınıza olacaktır. Araçlarımız Türkiye içinde sürekli taşıma yaptığı için periyodik bakımları yetkili servislerde firmamız tarafından düzenli şekilde yaptırılmaktadır. Araçlarımızın içleri eşyaya sinebilecek kokuyu engellemek amacıyla her taşıma işleminden sonra şoför arkadaşlarımız tarafından dezenfekte edilmekte ve bir sonraki iş için temiz halde tutulmaktadır. Araç içerisinde bulunan malzemelerimiz aşağıda sıralanmıştır. Vakumlu çift taraflı havalı naylon. (Beyaz ve kırmızı olmak üzere 2 çeşit bulunmaktadır) Streç Naylon (beyaz ve hassas koltuklar, yataklar için kullanılır) Graft kâğıt( Halk dilinde hediye ambalaj kâğıdı olarak bilinen bu malzeme değerli biblo, tablo vb. kıymetli eşyalarınızı sarmak için kullanılır. Ayrıca depolamada da kullanılır) Dezenfekte edilmiş plastik ve karton silindirik fıçılar( mutfak eşyaları ve porselen takımları koymak için yapılmıştır. Mobilya battaniyesi( Pek fazla kullanılmadığımız bu malzeme hassas olan mobilya, cam, ayna ve bambu takımları sarmak için kullanılır.) Elbise dolabı(25–30 takım elbise alabilen bu dolaplar suntalam ve polyester olmak üzere 2 çeşittir. Askılı elbiselerinizin kırışmaması için imal edilmiştir.) Takım sandığı (İçinde şarjlı matkap,çekiç,çivi,tornavida seti vb anahtar takımları bulunan alet çantası taşıma işlemlerinde ustalarımız tarafından dikkatlice kullanılmaktadır) Koli ( Mutfak eşyası,giysi,çiçek,vazo vb..ufak tefek eşyalar koymak için kullanılır) İp,bant,beyaz kağıt( ambalaj malzemesi, koli vb. şeyleri paketleme için kullanılır. Beyaz ambalaj kâğıdı cam eşyalarınız sarmak için kullanılır.) 

      

     

   

Ankara Nakliyat Araçlarımız...

 
 
 
anasayfa :: nakliyat hizmetleri :: depolama hizmetleri :: ambalaj hizmetleri :: araçlarımız :: hakkımızda :: referanslar :: iletişim
Adres : Topçu Mah. Sehit Ender Alper Sokak No: 20/1 (14. Cadde No: 51/1) Elvankent / ANKARA
Tel : +(90) 312 260 85 42 - 261 34 88
Fax : +(90) 312 261 34 88
Gsm : + (90) 536 518 28 39- 505 610 22 22
Mail : info@elvannakliyat.com
Msn : nakliyatankara@hotmail.com
Copyrigth ©2009 MGA BILISIM